Registrácia klientov -DSS Mikádo

V Mikáde poskytujeme sociálne služby ambulantnou formou pre klientov so zdravotným znevýhodnením od roku 2016. Priestory novovybudovaného Centra sociálnych služieb Mikádo nám umožnia prijať nových klientov na ambulantnú formu - denný pobyt od 7:00 do16:00. Počas dňa sa venujeme tvorivým, ale aj pohybovým aktivitám a ku každému klientovi pristupujeme individálne podľa vopred dohodnutých individuálnych plánov. Máme dlhodobé skúsenosti s rôznymi druhmi terapií. Pravidelne sa venujeme aktivitám s prvkami arteterapie, muzikoterapie, ergoterapie, canisterapie a fyzioterapie. Pripravujeme pre klientov pestrý program v rodinnej atmosfére. Tiež organizujeme pravidelné výlety a podujatia v spolupráci s Chránenou dielňou Mikádo. Máme pravidelné a úzke kontakty s rodinnými príslušníkmi klientov a tiež silnú komunitu lokálnych podporovateľov a dobrovoľníkov.

Zariadenie je pripravené aj na poskytovanie sociálnej služby týždennou pobytovou formou, ktorú otvoríme postupne. Registrácia klientov je len predbežná a nie je záväzná. Po registrácii ponúkame každému záujemcovi osobné stretnutie a prehliadku Centra sociálnych služieb Mikádo.

V prípade záujmu o registráciu a rezerváciu voľného miesta v Mikáde nás prosím kontaktujte:

Tel.: +421 904 400 270
Mail: martinusikova@mikado-skalica.sk

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie